Mariakapel Holthees

Kunstenaars 2017

Hieronder vindt u de lijst van deelnemende kunstenaars.

Kunstvorm Kunstenaar Website
Draadkunst Annie Verhoeven www.thread-art.nl
Etsen Aris Engel  www.arisengel.nl
Tekenen naar model Carina Leenders  
Beeldhouwen Christien van Tilburg  
Beeldhouwen Jeanne Arts  
Metalen beelden Dirk Verberne www.dirkverberne.nl
Digital art Henk van Os www.qomic.com
Glasobjecten Ewout Vis www.ewoutvis.nl
Beeldbouwer Kees van Capellen www.vancap.exto.nl
Beelden Maarten Franssen www.maartenfranssen.nl/
Schilderkunst Mieke Koenen www.miekekoenen.nl/
Poezie Mine Stemkens www.fairfriends.nl/minestemkens
Portretfotografie Olga Boh www.olgabohfotografie.nl
Printplaatsculptuur Peter Schudde www.peterschudde.nl
Etsen Pierre Jetten www.pierrejetten.nl/
Tekeningen en illustraties Roos van Riet www.roosvanriet.nl
Schilderkunst Saskia Weerepas www.weerepas.com
Tuinobjecten Susanne Anemüller www.stahlobjekte.de
Beeldhouwen Theo Beckers www.utsteenklopperke.nl/
Schilderkunst Theo Spaaij www.theospaaij.nl
Beeldend vormen Theodoor Peters www.theodoor.exto.nl
Beeldhouwen Walter van den Biggelaar  
Keramiek Wil Ermers  
Bronzen beelden Ties Lowes  www.tieslowes.nl
Constructies Riesjart Bus  www.riesjartbus.nl
Bronzen beelden Rose van den Hurk www.rosevandenhurk.nl
Fotografie Harry Jacobs www.imaginharry.com
Beeldhouwen Quirine Jessen  www.beeldhouweninsteen.nl
Bronzen beelden Peter Bergenhenegouwen www.peterbergenhenegouwen.nl
Vaandels Marieke Jacobs  
Keramiek Geert Weijs  
Bronzen beelden Thea van Herpt  www.theavanherpt.nl
Geluidsmachines Peter van Loon www.muziekmachines.nl
Installatieart Marlies van Zeben  
Installatieart Jacqueline Hanssen  www.jacquelinehanssen.nl
Installatieart Ria Roerdink  www.riaroerdink.nl
Installatieart Yvette Ashmann

www.yvette-ahsmann.nl/

Installatieart Dini Thomsen

www.dini-thomsen.de

Installatieart Dagmar Reichel

www.dagmarreichel.de

Installatieart Martje Verhoeven www.martjeverhoeven.com
Installatieart Jelke Reems  www.jelkeaantwerk.blogspot.nl
Installatieart en schilderen Ger Driessen

www.gerdriessen.com

Installatieart en schilderen Pepijn de Jonge

www.pepijndejonge.nl

Installatieart en schilderen Basisschool St.Jozef

www.jozefholthees.nl

Beelden Wim Lemmens

www.wimlemmensart.com

Keramiek Diny Timmers

www.dinytimmers.nl/

Keramiek Miriam Meulepas

miriammeulepas.wix.com/kunst/

Schilderijen installatie Tushi Nicolasen

www.tushinicolasen.nl

Houtsnijwerk Yukshan Chi

www.mooivanhout.nl

de agenda

LOS

Datum: 26 mei 2018
Samenvatting: Muziektheater
meer >>

Midzomernachtfeest

Datum: 21 juni 2018
Samenvatting: Speciaal thema
meer >>

Jong talent

Datum: 16 september 2018
Samenvatting: Concert
meer >>

Direct naar
Bestellen
.



zoeken

auteursrecht

© Copyright 2004-2018 - Stg. Mariakapel Holthees

Deze website werkt met CMS Made Simple versie 2.2.5