Mariakapel Holthees

Kunstenaars 2019

Hieronder vindt u de (voorlopige) lijst van deelnemende kunstenaars.

Kunstvorm Kunstenaar Website
Grafiektekeningen Aris Engel www.arisengel.nl
Keramiek Arie Potter www.ariepotter.nl
Metalen constructies Bert Koerts www.bertkoerts.nl
Keramische sculpturen Bob Lejeune www.boblejeune-artist.com
Beeldhouwen Christien van Tilburg  
Bronzen beelden Claartje van Oosterum www.claartjevanoosterum.nl
Sculpturen Conny Mahieu www.connymahieu.nl
Aluminium art Denis Young www.denisyoung.nl
Keramiek Diny Timmers www.dinytimmers.nl
Installatiekunst Eduard Gerrits >>> www.eduardgerrits.nl
2D/3D/installatiekunst Ellie Munten www.elliemunten.com
Installatiekunst Esther de Groot www.estherdegroot.nl
Installatiekunst Frank Schijven www.frankschijven.nl
Keramiek Frank Vanhooren >>> www.frankvanhooren.be
Installatiekunst Geert Schiks www.schiks.com
Textiel Gudrun Kleffe www.kle-art.de
Fotografie Harry Jacobs
Installatiekunst Helmie van Riet www.zondergum.nl
Digital art / Installatie Henk van Os www.hvanos.nl
Installatiekunst Jacqueline Hanssen www.jacquelinehanssen.nl
Beeldhouwen Jeanne Arts  
Installatiekunst Marlies van Zeben www.marliesvanzeben.nl
Muziek Jan Noordijk
Installatiekunst Job Cox www.jobcox.exto.nl
Keramiek Jolanda Nabben www.jolandanabben.nl
Beelden in staal Joshua Pennings www.joshuapennings.com
Sculpturen Leo van Lith www.leovanlithsculptures.com
Houtsculpturen Luc Bouwens >>> www.houtsculpturenlucbouwens.nl
Muzikale performances Luuk Lenders www.luuklenders.com
Stenen beelden Marianne Collet >>> www.mcolleteij.nl
Beelden Marie Verhoeven www.marieverhoeven.com
Installatiekunst Marieke Jacobs  
Schilderkunst Marjo van der Burgt >>> www.marjovdburgt.exto.nl
Beeldcompositie Mathieu Klomp www.mathieuklomp.nl
Fotografie Olga Boh www.olgabohfotografie.nl
Installatiekunst Pepijn de Jonge www.pepijndejonge.nl
Fotografie Peter Arts  
Beelden Rein van Vucht www.reinvanvucht.nl
Bronzen beelden Petry Claassen www.petryclaassen.nl
Installatie kunst Rezie Hendriks >>> www.reziehendriks.exto.nl
Bloemkunst Rieky van Asten www.riekyvanastenbloematelier.nl
Beelden Riesjart Bus www.riesjartbus.nl
Schilderkunst Safia Boulghalgh  
Schilderkunst Saskia Weerepas www.weerepas.com
Installaties en beelden Sjef Cox www.sjefcox.nl
Bronzen beelden Thea van Herpt www.theavanherpt.nl
Installaties en beelden Theo Beckers www.utsteenklopperke.nl
Beeldhouwen Tineke de Kruif www.tinekedekruifbeelden.nl
Beeldhouwen Walther van den Biggelaar  
Installatiekunst en performances Wim Moorman  
Installatie Yvette Ahsmann www.yvette-ahsmann.nl
Installatiekunst Kent Wahlbeck www.wahlbeck.com