Mariakapel Holthees

16 mrt 2023

Natalie Merfort met Stabat Mater van Pergolessi


Op Palmzondag 2 april a.s. staat de in Duitsland wonende sopraan Natalie Merfort op ons muziekpodium.

Zij brengt het Stabat Mater van Pergolessi, aangevuld met sacrale muziek zoals o.a. de Avé Maria’s van Bach-Gounod, Caccini, Saint-Saens, het te Deum Laudatum van Mozart, Panis Angelicus van Cesar Frank e.a. Zij wordt begeleid door Svetlana Lohman, zij is een van oorsprong Russische pianiste.

Natalie Merfort studeerde klassieke zang aan het conservatorium van Berlijn. Later is zij ook afgestudeerd in jazz en popmuziek op Codarts te Rotterdam en het Berklee Collage of Music in Boston (USA). Zij is een ervaren zangdocente en dirigeert meerdere koren, en zingt als soliste in kerken en theaters.

Svetlana Lohman doceerde in Rusland muziektheorie, piano en kunstgeschiedenis aan de Herzen Universität. Zij doceert nu piano en muziektheorie aan de Russian School of Arts in Rotterdam. Al in vorige jaren hebben zij het publiek tot tranen toe kunnen ontroeren met o.a. het ontroerende Stabat Mater.

Voor een goede indruk klik navolgende link: Ave Maria Bach/ Gounod

 

Het concert op 2 april a.s. begint om 15.30 uur.
Entree € 15,--
Reserveer tijdig via: Ticketservice van de Mariakapel,
of vanrijenwilbert@gmail.com, of 06 16170433

Agenda

Nathalie Merfort met Stabat Mater van Pergolessi

Datum: 2 april 2023
meer >>

Micheline van Hautem en Erwin Van Ligten

Datum: 7 mei 2023
meer >>

Stabat Mater van Pergolessi
Bestellen

 

Micheline van Hautem en
Erwin Van Ligten
Bestellen

Zoeken

auteursrecht

© Copyright 2004-2023 - Stg. Mariakapel Holthees

Deze website werkt met CMS Made Simple versie 2.2.5